27 Aralık 2013 Cuma

Süsler ve Kurabiyeler

Ülke gündemi yeniyıl coşkusundan uzaklaştırır ve heran her mecradan haber takip edilir. En son gezi olayları sırasında da böyle olmuştum. Bir yandan televizyon bir yandan sosyal medya inanılmaz bilgi akışı ve şok edici gelişmelerle nutkum tutularak takipteydim gündemi.

Neyseki bu güzellikleri yapmıştım :) Kartonla çalışmayı çok sevdim. İnternetten bol alışveriş yapan ben için bir depo dolusu kutu ve karton hiç de zorlukla bulunacak bir malzeme olmadı.  İçleri dolarlarla dolu olmayan sıradan kutulardı :)


Kes yapıştır süsle, kar tanelerim böyle çıktı ortaya :)
Evde sıkılmış sıkılmış otururken sevgili süpriziyle mutlu olunur. Böyle güzel kurabiyeleri insan yemeye kıyamaz süsler püsler fotoğraf çeker sonra mideye indirir :)Geyiklerim çok mutlu, eğer üşenmeseydim iki arkadaş daha katılacaktı aralarına :)


Kar taneleri ağacımıza bir hayli yakıştı. 


Size 10 Marifet'in kış temalı  yarışmasından bahsetmiştim. İşte şimdilik katılım gösterdiğim çalışmalarım da bunlar. Yarışmaya katılan tüm işlere  ve yapılışlarına bakmak isterseniz  buraya tıklamanız yeterli.Hoşçakalın.


8 yorum:

 1. Çok cici olmuşlar ellerinize sağlık :)

  Bende beklerim ♥

  YanıtlaSil
 2. Hoşgeldiniz :) Durun ben sizi tanıyorum Minik Yengeç, taş boyama işlerinize bayıldım ♥

  YanıtlaSil
 3. Kalp şeklindeki çalışmanıza bayıldım ne kadar güzel olmuş ellerinize sağlık.Mutlu yıllar..

  YanıtlaSil
 4. Mehtap Hanım çok teşekkür ederim, size de mutlu yıllar :)

  YanıtlaSil
 5. İki çalışma da çok güzel ama :) Bayıldım ben, kuşa daha mı bi bilemedim şimdi :) Bol şans yarışma için ;)
  Tamam kuş da çok güzel ama geyikleri ve kar tanelerini de yabana atmamalı :) Velhasıl hepsi için "Ellerinize sağlık" :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Esen Can Hanım çok naziksiniz, amatörlükte başı çeken işlerimin beğenilmesi beni çok mutlu ediyor. Güzel yorumlarınız için teşekkürler, sevgiler :)

   Not: Sizi takip etmeme rağmen yeni yazılarınızı okuma listemde görememeye devam ediyorum.Sorun neden kaynaklanıyor araştırıyorum.

   Sil
 6. :)) Esen Can ok!, hanım yok :)) Esen'im ben sadece Esen :)
  Günnur diyeyim o vakit, bilmiyorum sebebini inan ama sanıyorum genel birşey bu problem, ben de bugün kime tıkladıysam ulaşamadım bloğuna...

  YanıtlaSil
 7. O zaman tamam sevgili Esen ben de daha samimi hitap etmekten hoslaniyorum dogrusu ;) Böyle çok daha güzel oldu. İnsallah su problem de en kisa surede cozulur. Sevgiler ;)

  YanıtlaSil